Nasze portfolio

Nasze portfolio to zbiór prac oraz pomysłów.

Katedra Inżynierii Maszyn Roboczych i Pojazdów Przemysłowych

Katedra Inżynierii Maszyn Roboczych i Pojazdów Przemysłowych

Strona dla KIMRiPP Politechniki Wrocławskiej stanowi wizytówkę katedry oraz gromadzi informacje dotyczące działalności naukowej. Strona została dostosowana do wyświetlania na formatach mobilnych

Fam Cynkownie

Fam Cynkownie

Witryny bazują na popularnym systemie WordPress z opcją kontrastu i zmiany wielkości czcionki. Strona główna została wykonana w formie kafelków o różnych wymiarach z efektem przyciemniania i powiększania zdjęcia w tle.

Ferita - produkcja materiałów opatrunkowych

Ferita - produkcja materiałów opatrunkowych

Mieliśmy przyjemność współpracować z wrocławskim producentem materioalów opatrunkowych jak i maszyn produkcyjnych firmą Ferita. Strona oprócz standardowych rozwiązań, posiada rozbudowany moduł katalogu materiałów opatrunkowych i maszyn. Dzięki wdrożeniu interaktywnych animacji, każdy z elementów można swobodnie dostosowywać.

ELEKTROPOL-R Stal

ELEKTROPOL-R Stal

Strona internetowa dla firmy ELEKTROPOL-R z Wrocławia. System zarządzania to popularny CMS Modx. Na stronie głównej dobrze znany revolution slider. Na stronie dominuje kolorystyka w odcieniach szarości. Oprócz standardowych podstron z ofertą, klienci mogą skorzystać z dedykowanego formularza zamówień.

RL Transport

RL Transport

Strona bazuje na systemie CMS Modx, który daje możliwość nieograniczonej edycji treści, zdjęć, a także różnych wersji językowych.

Pociąg do chin

Pociąg do chin

Strona bazuje na systemie CMS Modx, który daje możliwość nieograniczonej edycji treści, zdjęć, a także różnych wersji językowych w tym chińskiej. Całość strony jest w pełni responsywna.

Biap - automatyka przemysłowa

Biap - automatyka przemysłowa

Jedno z czołowych firm zajmujących się automatyką przemysłową we Wrocławiu powierzyło nam wykonanie swojej strony internetowej. Witryna jest utrzymana w nowoczesnej konwencji i jest przystosowana do wyświetlania na każdym urządzeniu. System CMS Modx pozwala na łatwe wprowadzenie treści bez konieczności znajomości programowania.

Termat - materiały budowlane

Termat - materiały budowlane

Strona prezentuje ofertę produktów budowlanych. Czytelne menu ułatwia nam nawigację po witrynie. Dzięki wdrożonemu formularzowi aplikacyjnemu można wysłać niezbędne dokumenty na oferowane stanowisko pracy. Dodatkowym atutem jest interaktywna mapka Polski z podziałem na województwa prezentująca współpracujące hurtownie.

Thermocold serwis

Thermocold serwis

Strona na systemie CMS Modx .Głównym naszym celem całej realizacji było połączenie przejrzystego i nowoczesnego wyglądu z intuicyjną nawigacją dla użytkownika.

Usługi Ślusarskie

Usługi Ślusarskie

Strona dla firmy USŁUGI ŚLUSARSKIE — CUT STEEL prezentuje szeroki zakres wykonywanych usług w zakresie obróbki stali. Strona dostosowana została do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Rotortech - myjki ultradźwiękowe

Rotortech - myjki ultradźwiękowe

Strona dla producenta myjek kabinowych i dystrybutora ciśnieniowych została dostosowana do prezentowania szerokiej oferty produktów oraz usług.

Iwex - dźwigi

Iwex - dźwigi

Strona dla firmy zajmującej się wynajmem żurawi samojezdnych prezentuje ofertę możliwych do wynajęcia maszyn.

RM Projekt

RM Projekt

Strona dla biura projektowego specjalizującego się w konstrukcjach żelbetowych, stalowych i aluminiowych stanowi prezentację oferty oraz portfolio wykonanych projektów.

Klima Venta

Klima Venta

Strona dla firmy specjalizującej się w instalacji i montażu urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych. W przejrzysty sposób prezentuje ofertę oraz dotychczasowe realizacje.

ITS System

ITS System

Strona dla firmy zajmującej się produkcją i rozwojem systemów transportowych w przejrzysty sposób prezentuje ofertę oraz udostępnia materiały do pobrania.

Kancelaria adwokacka Agata Krzyżanowska

Kancelaria adwokacka Agata Krzyżanowska

Strona dla kancelarii adwokackiej adw. Agaty Krzyżanowskiej stanowi przejrzystą wizytówkę działalności. W centralnym miejscu strony umieściliśmy kafelki odnoszące do poszczególnych specjalności. Strona dostosowana jest do wyświetlania na formatach mobilnych.

Kancelaria prawna adw. Kamil Małecki

Kancelaria prawna adw. Kamil Małecki

Strona w czytelny sposób prezentuje usługi kancelarii prawnej i zawiera przejrzysty formularz kontaktowy wraz z możliwością załączania dokumentów.

Kancelaria Górniak

Kancelaria Górniak

Naszym zadaniem było stworzenie responsywnej strony internetowej wraz z blogiem firmowym dla Kancelarii Prawa Rodzinnego ze Świebodzic. Firma Pani Judyty Górniak zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych w zakresie prawa rodzinnego.

Radca prawny Agnieszka Frączek

Radca prawny Agnieszka Frączek

Strona dla kancelarii radcy prawnego Agnieszki Frączek w czytelny sposób prezentuje zakres usług prawnych. Pod trzema głównymi kategoriami zostały zebrane zakładki z informacjami dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz informacje o poradach online. Strona działa w pełni responsywnie.

Radca prawny Joanna Gogolewska-Zych

Radca prawny Joanna Gogolewska-Zych

Strona dla kancelarii radcy prawnego stanowi wizytówkę działalności. Dzięki jasnemu podziałowi na poszczególne kategorie prawne czytelnie prezentuje zakres usług. Strona dostosowana do wyświetlania na formatach mobilnych.

Kancelaria Global

Kancelaria Global

Przejrzysta strona dla kancelarii prawnej prezentuje zakres działań. Dostosowana jest do formatów mobilnych.

Notariusz Barbara Wasik

Notariusz Barbara Wasik

Strona dla notariusza w formie wizytówki. W czytelny sposób zaprezentowane są najważniejsze informacje na temat zakresu działań. Strona dostosowana jest do wyświetlania na formatach mobilnych.

Kancelaria Kaczorowski

Kancelaria Kaczorowski

Strona www dla kancelarii prawnej przejrzyście prezentuje obszary działalności prawnej. Do strony podpięta jest interaktywna mapa oraz formularz kontaktowy. Strona dostosowana została do wyświetlania na formatach mobilnych.

Komornik Sądowy Kamila Staszczak

Komornik Sądowy Kamila Staszczak

Strona dla komornika sądowego stanowi przejrzystą wizytówkę działalności, w czytelny sposób prezentuje ofertę. Witryna dostosowana jest do formatów mobilnych.

Solve Inkaso S A

Solve Inkaso S A

Strona Kancelarii łączy w sobie elegancje z prostotą. Kafelki rozprowadzające, znajdujące się na górze strony internetowej, umożliwiają klientowi szybkie przejście do interesującego go zagadnienia. Licznik znajdujący się na stronie dostarcza jasnych i czytelnych informacji na temat skuteczności działań podejmowanych przez kancelarię.

Adwokat - strona internetowa

Adwokat - strona internetowa

Strona dla kancelarii prawnej czytelnie prezentuje zakres usług prawnych wraz z cennikiem.

Kancelaria Adwokacka Kozłowska i Kubiaczyk

Kancelaria Adwokacka Kozłowska i Kubiaczyk

Strona wizytówkowa dla Kancelarii Adwokackiej Kozłowska i Kubiaczyk została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, nawiązującym ściśle do logo Kancelarii. Strona przystosowana jest do wyświetlania na formatach mobilnych.

Kancelaria adwokacka – Kustra | Trybuchowska | Dunikowski

Kancelaria adwokacka – Kustra | Trybuchowska | Dunikowski

Strona wizytówkowa dla kancelarii adwokackiej.

Start-stop alternatory-rozruszniki

Start-stop alternatory-rozruszniki

Strona-wizytówka dla elektromechanika zajmującego się regeneracją alternatorów i rozruszników do różnego rodzaju maszyn. Strona dostosowana do wyświetlania na formatach mobilnych.

Industrie Cotto Possagno

Industrie Cotto Possagno

Strona producenta dachówek stanowi wizytówkę działalności oraz bazę informacyjną, w której umieszczone są katalogi i cenniki do pobrania.

Nauka jazdy Auto-Kod

Nauka jazdy Auto-Kod

Dla szkoły jazdy Auto-Kod zaprojektowaliśmy przejrzystą stronę prezentującą ofertę kursów. Do strony została podpięta galeria, terminarz oraz możliwość przełączenia na wersję angielską. Strona dostosowana została do wyświetlania na formatach mobilnych.

EcoSet

EcoSet

Strona dla hurtowni biopaliw prezentuje ofertę paliw, kotłów oraz chemii gospodarczej. Strona została dostosowana do wyświetlania na formatach mobilnych.

Tytex 4×4 AKCESORIA TERENOWE

Tytex 4×4 AKCESORIA TERENOWE

Dla firmy zajmującej się przeróbkami samochodów terenowych stworzyliśmy atrakcyjną stronę internetową prezentującą zakres usług oraz dotychczasowe realizacje. Strona została dostosowana do wyświetlania na formatach mobilnych.

Bruk Pik Brukarstwo

Bruk Pik Brukarstwo

Dla firmy zajmującej się brukarstwem przygotowaliśmy czytelną i estetyczną stronę internetową. Strona dostosowana została do wyświetlania na formatach mobilnych.

Malowanielinii.com.pl

Malowanielinii.com.pl

Dla firmy o ugruntowanej pozycji w branży stworzyliśmy nowoczesną i świeżą stronę internetową. Wraz z wykonaniem serwisu www zajęliśmy się również pozycjonowaniem.

KNS Partner BHP

KNS Partner BHP

Dla KNS Partner z Długołęki zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy responsywną witrynę internetową. Prócz podstron opisowych, serwis został rozbudowany o dynamiczny katalog szkoleń wraz z ich cechami oraz możliwością wysłania zapytania.

Auto Serwis Hallera

Auto Serwis Hallera

Dla serwisu samochodowego przygotowaliśmy nową odsłonę strony. Unowocześniliśmy elementy prezentujące zakres usług oraz dostosowaliśmy stronę do wyświetlania na formatach mobilnych.

Hydraulik Wroclaw

Hydraulik Wroclaw

Dla firmy zajmującej się instalacjami hydraulicznymi przygotowaliśmy stronę prezentującą zakres usług oraz informacje dotyczące wykorzystywania konkretnych technologii.

Elmex - centrum BHP

Elmex - centrum BHP

Strona dla firmy zajmującej się hurtową i detaliczną sprzedażą odzieży roboczej i art. BHP. Dostosowana została do wyświetlania na formatach mobilnych.

Pracownia imitacji kamienia

Pracownia imitacji kamienia

Strona dla firmy specjalizującej się w imitowaniu powierzchni kamiennych i innych za pomocą technologii artystycznego betonu. Główną funkcjonalnością strony są galerie realizacji. Strona została dostosowana do wyświetlania na formatach mobilnych.

Dialtech

Dialtech

Strona dla firmy zajmującej się usługami telekomunikacyjnymi.

Portus - opieka nad osobami starszymi

Portus - opieka nad osobami starszymi

Strona posiada dedykowanym formularz aplikuj oraz wyszukiwarkę ofert.

Edwings - Szkoła językowa

Edwings - Szkoła językowa

Strona internetowa firmy zajmującej się kompleksową edukacją dzieci i młodzieży.

Spyfox - biuro detektywistyczne

Spyfox - biuro detektywistyczne

Strona wizytówkowa dla biura detektywistycznego, która w czytelny sposób prezentuje najważniejsze informacje o usługach oraz obszarze działań. Strona dostosowana została do wyświetlania na formatach mobilnych.

Architekt Wrocław

Architekt Wrocław

Dla wrocławskiego biura architektonicznego wykonaliśmy kompleksową przebudowę strony internetowej. Strona otrzymała nową szatę graficzną oraz przejrzysty system nawigacji. Strona zaprojektowana w wersji responsywnej (RWD - Responsive Web Design), co umożliwia jej prawidłowe wyświetlanie niezależnie od rodzaju wykorzystywanego urządzenia (komputer stacjonary, laptop, smartfon, tablet itp.).

2arch architektura

2arch architektura

2arch to nowoczesna firma założona przez specjalistów z branży architektury. Projekt dotyczył wykonania strony internetowej na systemie CMS Modx wraz z efektywnym pozycjonowaniem.

Developer Wratislawia

Developer Wratislawia

Dla wrocławskiego developera wykonaliśmy kompleksową przebudowę strony internetowej. Strona otrzymała nową szatę graficzną oraz przejrzysty system nawigacji. Strona zaprojektowana w wersji responsywnej.

ADRK Furniture - meble

ADRK Furniture - meble

Strona prezentująca ofertę firmy z branży meblarskiej została wyposażona w inne wersje językowe oraz umożliwia wygodne przeglądanie kategorii produktów.

Spółdzielnia mieszkaniowa Nowy Dwór

Spółdzielnia mieszkaniowa "Nowy Dwór"

Strona zbudowana z użyciem silnika Wordpress. Naszym zadaniem było stworzenie logo wraz z unikatową szatą graficzną.

Promesa nieruchomości

Promesa nieruchomości

Promesa nieruchomości to strona zbudowana z użyciem silnika Wordpress. Naszym zadaniem była integracja strony z systemem Galactica Virgo i dostępnym API. Obecnie synchronizacja danych pomiędzy stroną a VIRGO odbywa się w pełni automatycznie.

KVWe - biuro nieruchomości

KVWe - biuro nieruchomości

Strona-wizytówka dla biura nieruchomości z czytelnymi sekcjami obszarów działań. Dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Meble na wymiar Lider2

Meble na wymiar Lider2

Strona dla rodzinnej firmy zajmującej się produkcją mebli na wymiar została zaprojektowana w taki sposób, aby czytelnie prezentować ofertę i dotychczasowe realizacje. Strona dostosowana jest do wyświetlania na formatach mobilnych.

Gama Design

Gama Design

Strona dla projektantów wnętrz w pełni dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Zaprojektowaliśmy unikatowy animowany header oraz zadbaliśmy, aby design w pełni oddawał charakter działalności Gama Design.

Finext - platforma do crowdinvesting

Finext - platforma do crowdinvesting

Wykonanie rozwiązania inwestycyjnego z możliwością logowania i płatności za akcje.

iFinance

iFinance

Strauss Capelle Vienna

Strauss Capelle Vienna

Legendarne miejsca wymagają unikalnej oprawy graficznej. Pracując nad stroną dla najstarszej orkiestry z Wiednia postawiliśmy na elegancję połączoną z przejrzystym sposobem prezentowania informacji. Na uwagę zasługuje przejrzyste i proste w obsłudze menu oraz wygodna nawigacja strony w wersji responsywnej. Dodatkowym atutem jest możliwości posłuchania utworów w dziale Media.

Pod Kolumnami - kalendarz wydarzeń

Pod Kolumnami - kalendarz wydarzeń

Prace modernizacyjne na kalendarzu wydarzeń

Faster bike rowery elektryczne

Faster bike rowery elektryczne

Zajęliśmy się kompleksową obsługą w zakresie stworzenia strony internetowej oraz pozycjonowania. Faster Bike to elektryczne rowery konstruowane z pasją i prawdziwym wizjonerstwem.

Serwis laptopów Krzycka

Serwis laptopów Krzycka

Strona dla serwisu laptopów prezentuje szeroką ofertę usług. Do strony podpięta została interaktywna mapa. Dostosowana jest także do wyświetlania na formatach mobilnych.

Eoptimo - dystrybutor sprzetu gamingowego

Eoptimo - dystrybutor sprzetu gamingowego

Polska firma eoptimo, zajmująca się dystrybucją sprzętu gamingowego, zleciła nam stworzenie nowoczesnej strony internetowej wraz z przejrzystym system nawigacji. Strona została zaprojektowana w wersji responsywnej (RWD - Responsive Web Design).

Serwis komputerwy Studio Komp

Serwis komputerwy Studio Komp

Strona dla serwisu komputerowego prezentuje zakres usług. Do strony podpięta została interaktywna mapa oraz odnośnik do opinii klientów.

EccoPc - komputery stacjonarne

EccoPc - komputery stacjonarne

Strona produktowa dla marki EccoPc – sprzętu komputerowego. Czytelnie i estetycznie prezentuje pełen zakres oferty. Strona dostosowana została do wyświetlania na formatach mobilnych.

Serwis telefonów Ramsev

Serwis telefonów Ramsev

Strona dla serwisu telefonów komórkowych, tabletów i modemów czytelnie prezentuje ofertę usług. Zaprojektowaliśmy również logo oddające charakter działalności. Strona dostosowana została do wyświetlania na formatach mobilnych.

Teleste Video Network

Teleste Video Network

Strona dla klienta zajmującego się branżą technologiczną. Teleste tworzy produkty dla operatorów telekomunikacyjnych oraz Video Security.

Andrino.tv

Andrino.tv

Andrino.tv to strona prezentująca telewizory QLED. Zaprojektowaliśmy atrakcyjne animacje ekranów oraz suwaki do porównywania jakości obrazów.

Browar Profesja

Browar Profesja

Strona wrocławskiego browaru Profesja została zaprojektowana z myślą o tym, aby stanowiła przejrzystą i atrakcyjną wizytówkę dla ponad 50 stylów piwnych. Podpięta została także mapa wskazująca sklepy, w których można kupić piwa Profesji.

Tradycja i jakość

Tradycja i jakość

Dla delikatesów Tradycja & Jakość zaprojektowaliśmy przejrzystą i funkcjonalną stronę z interaktywnymi mapami wskazującymi adresy konkretnych placówek. Zapraszamy do zapoznania się z realizacją.

Medical Sensus

Medical Sensus

Wielofunkcyjna strona dla sanatorium w Polanicy, której głównym atutem jest dostęp do bogatej kolekcji multimediów oraz czytelność wielu wariantów ofert przygotowanych dla wczasowiczów.

Fit szarlotka Trzebnica

Fit szarlotka Trzebnica

Kompleksowa obsługa w zakresie stworzenia strony internetowej na systemie CMS Modx.

Gustab Manufaktura wódek i likierów

Gustab Manufaktura wódek i likierów

Strona dla Manufaktury Wódek i Likierów GUSTAB stanowi prezentację produktów oraz udostępnia niezbędne informacje kontaktowe. Dostosowana jest również do wyświetlania na formatach mobilnych.

STATOR

STATOR

Strona w przejrzysty sposób prezentuje ofertę firmy będącej operatorem vendingowym.

Hotel Róża

Hotel Róża

Jedną z ciekawszych funkcjonalności strony jest spacer wirtualny po hotelu. Kwestie sprzedażowe obsługuje nasz Booking Engine – Hotres.pl dzięki czemu strona spełnia funkcję prezentacyjną oraz komercyjną.

Hala Targowa

Hala Targowa

Strona wizytówkowa Hali Targowej

Stanisław - wytwórnia świec liturgicznych

Stanisław - wytwórnia świec liturgicznych

Green Cheesecake - Cukiernia Puławy

Green Cheesecake - Cukiernia Puławy

Strona-wizytówka dla puławskiej cukierni z tradycjami.

MIU Estetic - SPA Wrocław

MIU Estetic - SPA Wrocław

Dla marki MIU Estetic wykonaliśmy logo, wizytówki oraz stronę internetową, która w przejrzysty sposób prezentuje ofertę gabinetu.

Centrum Mama i Ja

Centrum Mama i Ja

Dla Centrum Mama i Ja zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy responsywną witrynę internetową.

Rehabilitacja Wrocław

Rehabilitacja Wrocław

Strona dla gabinetu rehabilitacyjnego prezentująca szczegółową ofertę usług. Na stronie głównej znajduje się widoczny panel szybkiego kontaktu. Strona dostosowana została do wyświetlania na formatach mobilnych.

Podolog Oleśnica

Podolog Oleśnica

Strona oleśnickiego gabinetu podologicznego została dostosowana do wygodnego umawiania wizyt online za pomocą formularza, który w wersji responsywnej wyświetla się od razu po wejściu na stronę.

Weterynarz kardiolog Wrocław

Weterynarz kardiolog Wrocław

Strona internetowa dla kardiologa weterynaryjnego w przejrzysty sposób prezentuje zakres usług oraz stanowi osobistą wizytówkę.

lek. Waldemar Chęciński diabetolog

lek. Waldemar Chęciński diabetolog

Strona stanowi wizytówkę specjalisty-diabetologa, prezentuje podstawowe informacje dotyczące leczonych schorzeń oraz zawiera widoczne odnośniki do wizyt online oraz umawiania wizyt w poradni. Strona została dostosowana do wyświetlania na formatach mobilnych.

Poradnia alkoholowa

Poradnia alkoholowa

Strona prezentuje ofertę poradni alkoholowej, specjalizującej się w krótko- i długoterminowych terapiach.

DTM COACH - trener personalny

DTM COACH - trener personalny

Zadaniem naszej firmy było zaprojektowanie nowej strony internetowej oraz jej zakodowanie na systemie CMS WordPress. Atutem strony jest zintegrowany sklep z płatnościami dotpay, promujący pakiety dietetyczne. Strona posiada funkcjonalną zakładkę "Kalendarz" – klient w swobodny sposób może się zapisać na zajęcia z trenerem personalnym.

Fit Body Studio

Fit Body Studio

Fundacja tęczowy kocyk

Fundacja tęczowy kocyk

Strona internetowa fundacji tęczowy kocyk.

Elpi - reklama zewnętrzna

Elpi - reklama zewnętrzna

Strona dla firmy zajmującej się reklamą zewnętrzną i wewnętrzną z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów i oświetleń.

Be Content

Be Content

Strona-wizytówka prezentująca indywidualne usługi z zakresu marketingu i PR.

Brave Design - agencja reklamowa

Brave Design - agencja reklamowa

Strona dla agencji specjalizującej się w tworzeniu gadżetów reklamowych.

Centrumwloczek.pl - strona produktowa

Centrumwloczek.pl - strona produktowa

Przeprowadziliśmy odświeżenie strony internetowej. Realizacja była niecodzienna dla nas – ponieważ dodatkowo klient zlecił integrację produktów z zewnętrznym systemem magazynowym. Obecnie automatycznie produkty wraz ze zdjęciami i opisami są zaczytywane na stronie. Stronę wzbogaciliśmy o filtry spersonalizowane pod kategorie.

Szwalnia Wrocław

Szwalnia Wrocław

Strona dla wrocławskiej szwalni została zaprojektowana z myślą o atrakcyjnym zaprezentowaniu oferty i dotychczasowych realizacji.

Mari-Lill suknie

Mari-Lill suknie

Wykonanie strony internetowej na systemie Wordpress. Strona wykonana w trzech wersjach językowych z dedykowanymi animacjami.

Katalog wdrożeń
OPINIE
Ocena 4.95 / 5
gwiazdki
według 112 opinii
opinie klientów

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Przeglądarka internetowa umożliwia zablokowanie plików cookie.

Zamknij [X]